Druk na plastiku


Druk na plastiku

Druk na plastiku nie należy do rzeczy prostych. Aby w pełni sprostać wyzwaniom stawianym nam przez naszych Klientów, zmuszeni jesteśmy nieustannie modernizować nasz sprzęt. Wyłącznie zastosowanie zaawansowanych technicznie, a zarazem technologicznie maszyn drukujących pozwala osiągnąć nam zamierzone cele tj. najwyższej jakości rozwiązania. Oferowane przez nas karty plastikowe wyróżniają się na tle konkurencyjnych dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Solidne, wytrzymałe, wygodne, funkcjonalne, a przy okazji również niebywale eleganckie, doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.

Posiadamy własne fabryki oraz magazyny. Działamy w oparciu o specjalistyczny sprzęt – najnowsze, zaawansowane technicznie oraz technologicznie maszyny, wysokojakościowe farby oraz surowiec, którego próżno szukać w naszym kraju. Starannie wyselekcjonowany plastik sprowadzamy m.in. z Holandii. Oprócz druku szeroko pojętych kart plastikowych, naszym Klientom oferujemy druk na plastiku w dowolnych formatach – począwszy od rozmiarów karty bankomatowej, poprzez klasyczne A5 i A4, a skończywszy na druku wielkoformatowym B1. Współpraca z najlepszymi w Polsce operatorami maszyn pozwala nam produkować niezwykle duże objętościowo zamówienia maksymalnie w trzy dni. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży hurtowej od tysiąca nawet do kilkunastu tysięcy sztuk.

Uwaga! Poza drukiem zajmujemy się również laminowaniem. Wszystkie karty plastikowe PCW, a także inne zlecenia wykonane na prezentowanym przez nas tworzywie poddane zostają procesowi laminowania, który znacząco zwiększa ich jakość oraz walory estetyczne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.