Identyfikatory


Identyfikatory

Oto rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym sklepie, biurze bądź na targach i konferencjach… Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości, stworzone z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, solidne, a zarazem eleganckie identyfikatory.

Plastikowe identyfikatory znajdą zastosowanie jako skuteczna forma identyfikacji personalnej w poszczególnych pomieszczeniach korporacji bądź banków. Przypięte do marynarki, koszuli czy swetra pozwalają szybko i sprawnie zidentyfikować danego pracownika. Wysokiej jakości karty plastikowe stanowią znaczne udogodnienie dla klientów danej firmy, a także samych jej współpracowników. Spora powierzchnia pozwala umieścić nań najważniejsze dane osobowe. Zależnie od Państwa potrzeb mogą być to: imię, nazwisko, piastowane stanowisko, nazwa firmy, zdjęcie i wiele, wiele innych. Identyfikatory stanowią kluczowe wyposażenie dodatkowe każdej firmy, niezależnie od branży, w jakiej działa.

Nasza firma pragnie zaoferować Państwu najwyższej jakości identyfikatory plastikowe. Stworzone w oparciu o solidny, wytrzymały oraz odporny materiał PVC przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Nasze identyfikatory można w dowolny sposób personalizować, tworząc własne wzory i motywy. Eleganckie, a zarazem stylowe plastikowe karty bez wątpienia zwrócą uwagę każdego klienta.

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą hurtową wysokojakościowych identyfikatorów plastikowych. Zamówienia od stu nawet do kilku tysięcy sztuk realizujemy już w kilka dni. Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Polski, ale również całej Europy. Działamy w oparciu o solidne materiały znanych i cenionych w naszej branży firm. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.