Karty Dużej Rodziny


Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to wysoce pożądane w naszym kraju rozwiązanie, dedykowane dla rodzin wielodzietnych (3+). Jako że nadzór nad jej wydawaniem sprawuje szeroko pojęte Państwo, prezentowane przez nas oferta skierowana jest do instytucji rządowych i samorządowych, urzędów oraz ośrodków pomocy zajmujących się promocją rodzin wielodzietnych oraz wydawaniem specjalnych Kart Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny to niewielkich rozmiarów, plastikowa karta, której posiadanie uprawnia do korzystania ze zniżek i dodatkowych uprawnień zarówno w instytucjach publicznych jak i w firmach prywatnych. Posiadacze karty zyskują wiele dodatkowych profitów, w tym możliwość tańszego korzystania z oferty ośrodków rekreacyjnych, instytucji kultury oraz księgarni na terenie całej Polski. Odpowiednie wykorzystywanie Karty Dużej Rodziny pozwala znacząco obniżyć koszty związane z codziennym życiem. Obecnie z Karty Duża Rodzina korzysta w naszym kraju blisko półtora miliona osób. Sama karta oferuje zniżki w prawie jedenastu tysiącach miejsc zlokalizowanych w Polsce.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości, solidnych oraz wytrzymałych kart plastikowych, w tym również Kart Dużej Rodziny. Jako że w naszym kraju nie brakuje rodzin wielodzietnych, prezentowane przez nas rozwiązanie cechuje się niesłabnącą popularnością. Naszym Klientom oferujemy starannie wykonane Karty Dużej Rodziny, z uwzględnieniem personalizacji wynikającej z aktualnych przepisów prawnych. Wszystkie karty plastikowe wykonane zostały w oparciu o surowiec PCW o grubości od 0,76 do 0,80 milimetrów (z laminacją). Zajmujemy się zleceniami hurtowymi – od 100 nawet do kilku tysięcy sztuk. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia i waha się od jednego do trzech dni.