Karty Mifare


Karty Mifare

Karty Mifare to niezwykle wygodne, praktyczne i eleganckie rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie wysoką jakość. Niezawodne nośniki informacji, zależnie od indywidualnych potrzeb naszego Klienta zastąpią pieniądze, bilety bądź karnety na siłownie. Bezpieczne i komfortowe umożliwiają przechowywanie różnorodnych danych.

Bezstykowe karty Mifare wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanego tworzywa PCW specjalnie sprowadzanego z Holandii. Mimo że swoim wyglądem przypominają zwykłą kartę kredytową, wbudowany w nich niewielki mikroprocesor z pamięcią oraz anteną sprzyja szybkiemu kodowaniu wybranych informacji. Ich odczyt odbywa się bezprzewodowo, bez konieczności posiadania specjalnego czytnika. Prezentowane przez nas plastikowe karty zbliżeniowe funkcjonują na odległość około sześćdziesięciu centymetrów. Bez wątpienia sprawdzą się jako bilety komunikacji miejskiej, karty miesięczne, karty pracownicze, karty dostępu, dodatkowe zabezpieczenie wyjścia/wejścia w laboratoriach, więzieniach, urzędach, a także jako karty na siłownię czy do aquaparku.

Plastikowe karty Mifare charakteryzują się szeroką funkcjonalnością. Jako że nie wykazują potrzeby przesuwania przez czytnik, korzystanie z nich jest znacznie prostsze. Prezentowane przez nas rozwiązania bezstykowe cechują się dużą trwałością – solidne i wytrzymałe sprawdzą się nawet przy wzmożonej eksploatacji. Naszym Klientom oferujemy również możliwość dowolnego spersonalizowania kart Mifare – zarówno ich rewers jak i awers. Pełna paleta barw sprzyja dowolnej aranżacji karty – począwszy od tradycyjnie białej, poprzez dane firmowe, a skończywszy na logo firmy bądź instytucji. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej – od stu nawet do kilkunastu tysięcy sztuk. Nasze karty cieszą się szerokim uznaniem nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie.