Karty Plastikowe Allegro


Karty Plastikowe Allegro

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy karnetów plastikowych. Dostarczamy w pełni zindywidualizowane, dostosowane do potrzeb Klienta produkty na terenie całej Europy. To, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych podmiotów to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W naszej ofercie znajdziecie Państwo plastikowe karty oraz karnety o zwiększonej odporności na zniszczenia, wilgoć oraz warunki atmosferyczne, w pełnej palecie barw, z zaokrąglonymi rogami oraz z laminacją.

Ekskluzywne karnety plastikowe doskonale sprawdzą się w każdym miejscu – począwszy od siłowni, poprzez basen czy aquapark, a skończywszy na bibliotece bądź ogrodzie zoologicznym. Wygodne, praktyczne i eleganckie przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Oferowane przez nas karnety plastikowe są odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, przez co nawet przy wzmożonej eksploatacji nie tracą formy i koloru.

W przypadku karnetów plastikowych oferujemy Państwu najwyższej jakości plastikowe karty, stworzone w oparciu o indywidualny projekt bądź wytyczne graficzne wynikające np. z podstawy prawnej. Nasze karnety doskonale sprawdzą się na potrzeby instytucji użyteczności publicznej, zakładów pracy, firm odzieżowych, ośrodków kulturowych i sportowych, a także innych jednostek zajmujących się pozyskiwaniem Klientów. Czas realizacji zamówienia zależny jest od jego ilości i waha się od jednego do trzech dni. Nasze karty cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Poza karnetami plastikowymi, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również karty Unique, Mifare, identyfikatory, karty VIP i wiele, wiele więcej wysokojakościowych produktów.