Karty Plastikowe z Nadrukiem


Karty Plastikowe z Nadrukiem

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy kart plastikowych. Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu praktyczne karty plastikowe z nadrukiem. Niezawodne, wytrzymałe, solidne, a przy okazji… w pełni dostosowane do potrzeb Klienta. Karty plastikowe z nadrukiem umożliwiają całkowitą personalizację – wybór dowolnych wzorów, motywów oraz zestawów kolorystycznych. To, co wyróżnia dostępne w naszej ofercie produkty na tle konkurencyjnych to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Karty plastikowe z nadrukiem wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Produkty o odpowiedniej grubości doskonale sprawdzą się do zastosowań codziennych. Stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały są solidne, wytrzymałe i odporne na zniszczenie nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji. Noszone w portfelu, nawet przy codziennym użytku nie stracą faktury, kształtu czy koloru. Decydując się na nasze karty plastikowe z nadrukiem, mają Państwo pewność, iż otrzymają produkt na miarę XXI wieku.

Dostępne w naszej ofercie karty plastikowe z nadrukiem mogą zostać całkowicie spersonalizowane – zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta. Tworzymy wysokiej klasy produkty, które bez wątpienia spełnią swoją rolę – czy to jako karty bankowe, lojalnościowe, stałego klienta, promocyjne, pracownicze czy też inne. Grafika, logo firmy, dane kontaktowe, zestaw kolorów – o tym, co znajdzie się na karcie plastikowej z nadrukiem decydują nasi Zleceniodawcy. Od Państwa zależy, jak będzie wyglądała karta oraz jaką rolę będzie pełnić.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Zajmujemy się produkcją wysokojakościowych kart plastikowych z nadrukiem w dowolnej ilości. Nasze produkty trafiają do Klienta maksymalnie po 3 dniach od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji. Używamy wyłącznie solidnego plastiku o grubości większej niż 0,76 mm.