Karty Podarunkowe


Karty Podarunkowe

Karta podarunkowa, zwana również kartą prezentową to niezwykle popularne rozwiązanie wykorzystywane praktycznie przez każdą firmę. Obecnie karty podarunkowe spotkać możemy w sklepach odzieżowych oraz obuwniczych, większości sklepów internetowych, w księgarniach oraz w Empiku, w drogeriach typu Rossman i perfumeriach np. Sephora, w kinach jak Multikino, a także w klubach fitness i na siłowniach. Plastikowe karty prezentowe cieszą się niesłabnącą popularnością wszędzie tam, gdzie ważny jest Klient. Wygodne, praktyczne i eleganckie bez wątpienia nadają się na prezent.

Karty podarunkowe – jak sama nazwa wskazuje – mogą stać się doskonałym prezentem. Kluczem do sukcesu jest ich odpowiednia personalizacja. My oferujemy Państwu najwyższej jakości plastikowe karty podarunkowe, w pełni dopasowane do Państwa potrzeb oraz preferencji. Kolorowe bądź nieco bardziej stonowane, z logo firmy bądź ciekawą sentencją, małe lub duże, na okaziciela bądź imienne, z kodem kreskowym albo magnetyczne, o dowolnym nominale – wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia ustalane są indywidualnie z Klientem.

Nowoczesna, nietuzinkowa, elegancka – karta prezentowa daje spektrum możliwości w zakresie wyboru odpowiedniego prezentu. Odpowiednio zaprojektowana wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kart plastikowych. Stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowany materiał – plastik PVC – bez wątpienia sprawdzą się w każdej sytuacji. Zamówienia realizujemy w czasie od jednego do trzech dni, zależnie od jego wielkości. Nasze rozwiązania cieszą się niesłabnącą popularnością na terenie całej Polski. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.