Karty Rabatowe


Karty Rabatowe

Karty rabatowe produkcja kart rabatowych w technice offset CMYK na wzór kart bankomatowych, kredytowych w obecnych czasach nie jest już domeną tylko dużych firm. My producent kart rabatowych mamy ofertę druku kart rabatowych w standardzie kart plastikowych w nakładach minimalnych 170- 250 sztuk w przystępnej cenie. Małe rodzinne firmy stać na wprowadzenie kart lojalnościowych, kart rabatowych, kart stałego klienta (oczywiście drukowanie na plastiku o grubości 0,76mm, standard światowy dokładnie takich jak te wydawane przez banki).

Dla przykładu, często karty rabatowe trzymane są w domu nawet do 5-10 lat więc możemy przyjąć, że cena karty plastikowej w ujęciu rocznym to wydatek tylko 10 - 40 groszy sztuka. Obecnie karty rabatowe stają się popularną i elegancką formą zachęcenia klienta do korzystania z Twojej oferty i zrobienia zakupów w twoim sklepie.

Fabryka Kart Plastikowych LiderKarty karty rabatowe producent może zrobić dla ciebie karty w dowolnej konfiguracji, w dowolnym nakładzie (co najmniej 200 sztuk) oraz z dowolnymi dodatkami wpływającymi na prestiż karty;

  • karty plastikowe rabatowe kolor awers i rewers
  • karty rabatowe złote lub srebrne, plastik tzw. VIP
  • karty rabatowe plastikowe
  • karty rabatowe z kodem kreskowym
  • plastikowe karty rabatowe z paskiem magnetycznym
  • karty rabatowe z wytłoczonym numerem karty np. 3001, 3002, 4003

Stosowane systemy lojalnościowe oparte na kartach rabatowych lojalnościowych, kartach stałego klienta niejednokrotnie zapewniają Twojej firmie dobre relacje z klientami, wpływają na obroty czyli cash flow, a głównie utrzymują już raz pozyskanych klientów. Jest to z jednej strone doskonała motywacja jak i metoda na zainteresowanie odbiorców własnie Twoją ofertą. Karta rabatowe; programy karty rabatowej umożliwiją nadzór nad rabatami oraz wprowadzenie ofert i akcji specjalnych, co wpływa na wzrost atrakcyjności firmy i podniesienie prestiżu. Dynamicznie zmieniające się środowisko ekonomiczne a wraz z nim zmieniające się upodobania i wymagania stawiają przed usługodawcami i producentami praktycznie wszystkich produktów wiele nowych wyzwań. Jednym z nich jest bliźsza identyfikacja klientów, poznanie ich preferencji oraz wytworzenie z nimi stałej, silnej relacji. Karty plastikowe wykorzystywane jako "karty rabatowe" umożliwiają to.

Niejednokrotnie dopiero takie nowoczesne,nowatorskie podejście daje szansę na wypromowanie i odpowiednio wysoką sprzedaż produktu. Systemy stałego klienta wprawadzane są z użyciem róźnych opcji marketingowych, jednak gdy klient otrzymuje kolorową kartę plastikową z umieszczonymi na niej elementami rabatu i innych korzyści jest oczekiwany efekt. "Karta rabatowa" to gwarancja sukcesu. Karty rabatowe producent - w sposób kompleksowy dajmym klientom to co potrzebują tj. opracowanie strategi promocji, wsparcie marketingowe, z uźyciem kart rabatowych, kart stałego klienta wykonanych dokładnie na wzór kart bankowych.

earfix">