Karty Seniora


Karty Seniora

Ogólnopolska karta seniora to bezpłatne rozwiązanie dedykowane wszystkim osobom, które ukończyły 60 rok życia. Jako że nadzór nad jej wydawaniem – podobnie jak Karty Dużej Rodziny – sprawuje szeroko pojęte Państwo, prezentowana przez nas oferta kierowana jest przede wszystkim do instytucji rządowych oraz samorządowych współpracujących w ramach programu Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Ogólnopolska karta seniora stanowi system zniżek i rabatów skierowanych do wszystkich seniorów mieszkających w naszym kraju. Plastikową kartę można wyrobić na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, w Klubach Seniora, a także podczas wielu wydarzeń oraz targów kierowanych bezpośrednio do osób starszych. Dodatkowo, niemal każde miasto wojewódzkie posiada własny projekt dla seniorów – przykładem może być tutaj Wrocławska Karta Seniora (projekt Wrocławskiego Centrum Seniora). Posiadacze karty uprawnieni są do darmowych bądź zniżkowych wejść na wydarzenia edukacyjne, kulturalne i międzypokoleniowe, a także na zajęcia sportowe, turnusy rehabilitacyjne, wycieczki etc.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy, plastikowych kart seniora – zarówno ogólnopolskich jak i dedykowanych na potrzeby indywidualnych projektów poszczególnych miast. Naszym Klientom oferujemy wytrzymałe, solidne i wygodne rozwiązania, w pełni dostosowane do ich preferencji – również wizualnych. Wysoka jakość i nienaganna estetyka przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową – od 100 nawet do kilku- kilkunastu tysięcy sztuk. Czas realizacji waha się od jednego do trzech dni. Nasze plastikowe karty – nie tylko karty seniora – charakteryzują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała ofertą.