Karty Stałego Klienta


Karty Stałego Klienta

Karty stałego klienta, których celem jest promowanie oferty firmy, wykonane tak jak karty kredytowe nie są obecnie obiektem westchnień i marzeń. Karty stałego klienta producent daje możliwość druku kart stałego klienta w standardzie kart bankomatowych w nakładach minimalnych od 199 sztuk, w niskiej cenie. Nawet najmniejsza jednoosobowa firma ma możliwośc wprowadzić do swojej oferty karty lojalnościowe, karty rabatowe, kart stałego klienta (oczywiście produkcja na plastiku o grubości 0,76mm, standard światowy). Badania pokazują że karty stałego klienta przeważnie każdy ma w domu w bardzo długim okresie 6-11 lat. Po podzielniu czasu posiadania kart do ceny otrzymuje dane że karty stałego klienta przez 12 miesiecy kosztuja firmę 20 - 40 groszy sztuka.

Karty stałego klienta to metoda na zwięszenie sprzedaży. Systemy lojalnościowe wpraowadzane są z wykorzystaniem różnych instrumentów marketingu aczkolwiek jak pokazują badania i statystyki satysfakcjonujące efekty przynoszą te sposoby w których klient otrzymuje elegancko wydrukowaną plastikową kartę stałego klienta z logo firmy, wysokości rabatu, etc. Cel jest prosty związać marketingowo Klient - Firma.

Karty plastikowe stałego klienta wykonane przez Fabryka Kart Plastikowych LiderKarty mogą być w wykonane w dowolnej kombinacji

  • karty stałego klienta kolor dwustronny, laminacja
  • karty stałego klienta złote lub srebrne, plastik tzw. VIP złoty, srebrny
  • karty stałego klienta
  • karty stałego klienta producent
  • karty stałego klienta z paskiem do podpisu
  • karty stałego klienta z kodem kreskowym, paskiem magnetycznym, kodem magnetycznych
  • karty stałego klienta z wytłoczonym numerem karty np. 222001, 330002, 330003

Potrzeba zatrzymania klienta

KARTY STAŁEGO KLIENTA plastikowe, systemy lojalnościowe bazujące na kartach lojalnościowych, kartach stałego klienta, kartach rabatowych zapewniają Twojej firmie nowe relacje z klientami, wpływają na zwiększenie obrotów, a przede wszystkim zapewniają utrzymanie dotychczas pozyskanych klientów. Program lojalnościowy jest uznaniem tzw. zasady sformułowanej przez Pareto mówiącej, że 20% stałych klientów przedsiębiorstwa może przyczynieść do 80% obrotów czyli zysków. Jest to take doskonała motywacja jak i sposób na zainteresowanie odbiorców Twoją ofertą. Stoswane systemy lojalnościowe umożlwiają również kontrolę udzielanych rabatów oraz wprowadzenie ofert specjalnych, co wpływa na wzrost atrakcyjności oferty firmy poprzez podniesienie jej prestiżu. Dynamicznie zmieniające się środowisko ekonomiczne a wraz z nim zmieniające się upodobania i wymagania stawiają przed usługodawcami i producentami praktycznie wszystkich produktów wiele nowych wyzwań. Jednym z nich jest bliźsza identyfikacja klientów, poznanie ich preferencji oraz wytworzenie z nimi stałej, silnej relacji. Tradycyjne karty plastikowe wykorzystywane jako karty stałego klienta są do tego dobra metodą. Niejednokrotnie dopiero takie nowatorskie podejście umożliwia wypromowanie i odpowiednio wysoką sprzedaż produktu, przeważnie znacznie większą niż u konkurencji.