Karty Unique


Karty Unique

Karty UNIQUE to wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie karty plastikowe, działające w oparciu o fale radiowe. UNIQUE stanowi jeden ze standardów RFID. Prezentowane rozwiązanie jest powszechnie stosowane w szeroko pojętym biznesie np. jako rejestrator czasu pracy bądź karty kontroli dostępu.

Najpowszechniejszy, a zarazem najprostszy system RFID cieszy się niesłabnąca popularnością na światowych rynkach już od wielu lat. Standardowy zakres odczytu zależny jest od posiadanego sprzętu i zazwyczaj wynosi kilka centymetrów. Maksymalna odległość odczytu – nawet przy ustawieniach maksymalnych – nie przekracza pół metra. Łatwość użytkowania sprawia, że karty UNIQUE charakteryzują się niezwykle szeroką funkcjonalnością. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że prezentowane rozwiązanie działa na zasadzie „tylko do odczytu”, co oznacza, że użytkownik nie ma prawa do samodzielnego kodowania karty.

Zbliżeniowe karty UNIQUE posiadają unikalny, 40-bitowy kod zapisywany już na etapie produkcji – spersonalizowany numer identyfikacyjny. Unikalne, a więc niepowtarzalne dane kodowane są w 64 bitach. Odczyt zakodowanych danych odbywa się bezprzewodowo.

Prezentowane przez nas rozwiązanie w postaci kart UNIQUE znajdzie zastosowanie jako:

  • System rejestracji czasu pracy;
  • System kontroli dostępu;
  • System kart stałego klienta;
  • System kart członkowskich;
  • System kart klubowych etc.

Karty zbliżeniowe UNIQUE to klucz do sukcesu w zakresie praktycznego zarządzania czasem pracy zatrudnionego personelu. Tanie, a zarazem skuteczne rozwiązanie przypadnie do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości plastikowe karty. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej od stu nawet do kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Czas realizacji zamówienia wynosi od jednego do trzech dni, zależnie od jego wielkości.