Karty VIP


Karty VIP

Zastanawiasz się, jak docenić stałego Klienta? A może pragniesz zgromadzić wokół siebie stałych Kontrahentów? Albo marzy Ci się skuteczna kampania reklamowa, jednakże nie wiesz od czego zacząć? Klucze m do sukcesu jest plastikowa karta VIP. Karta VIP to najwyższej jakości produkt, stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię, solidne materiały, niezawodny druk i design, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Wygodne, praktyczne, użyteczne – doskonale sprawdzą się w każdej branży.

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości karty VIP. Plastikowe karty VIP to pewny, sprawdzony sposób na wyróżnienie ważnego dla nas Klienta. Prezentowane rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku klubów fitness, restauracji, punktów usługowych bądź sklepów odzieżowych lub elektroniką. Plastikowe karty mogą być nagrodą dla Klienta bądź jednym z produktów do kupienia. Zależnie od Państwa preferencji, mogą stanowić zbiór zniżek i promocji, upoważniać do darmowych wejść, naliczać punkty etc. Zarówno projekt karty jak i jej ogólny design zależy od Państwa indywidualnych preferencji.

Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości karty plastikowe VIP. W dowolnym kolorze, o dowolnej treści – przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej. Szacunkowy czas realizacji zamówienia wynosi od jednego do trzech dni, zależnie od jego wielkości. Nasze plastikowe karty VIP cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w Polsce, ale również w ościennych krajach.

Prezentowane karty tworzymy z wysokiej klasy plastiku sprowadzanego między innymi z Holandii. Rozwiązania te są trwałe, solidne i odporne zarówno na urazy mechaniczne jak i warunki atmosferyczne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałą częścią naszej kolekcji kart plastikowych.