Karty Zbliżeniowe


Karty Zbliżeniowe

W naszej ofercie znajdziecie wysokojakościowe rozwiązania, w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Specjalizujemy się w produkcji niezwykle praktycznych plastikowych kart zbliżeniowych. Stworzone w oparciu o mikroprocesor, pamięć i antenę doskonale sprawdzą się przy wzmożonej, codziennej eksploatacji.

Technologia zbliżeniowa bije w Polsce rekordy popularności już od wiele lat. Karty bezstykowe są już w posiadaniu większości Europejczyków. Niezawodne, niezwykle praktyczne, wysoce wytrzymałe zajmują jedno z najważniejszych miejsc niemal w każdym portfelu. Prezentowane przez nas plastikowe karty zbliżeniowe znajdą zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej, komunikacji miejskiej, a także… w pracy. Odpowiednio spersonalizowane mogą stanowić skuteczny element bezpieczeństwa np. w postaci dodatkowego zabezpieczenia drzwi wejściowych, bram wjazdowych oraz zamków. Bez większych przeszkód mogą służyć jako identyfikatory i przepustki dla pracowników przedsiębiorstw, zakładów pracy, urzędów i magazynów, a także jako nośniki biletów komunikacyjnych (karty miejskie). Dodatkowo, karty zbliżeniowe znajdą zastosowanie jako elektroniczne karty biblioteczne bądź parkingowe.

Specyfikacja prezentowanych przez nas kart zbliżeniowych sprawia, że mogą one spełniać kilka funkcji na raz. Oferowane przez nas wysokojakościowe karty plastikowe wykonane zostały z solidnych, wytrzymałych oraz pewnych materiałów. Odpowiednio grube, z zaokrąglonymi narożnikami oraz laminacją przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy kart plastikowych nie tylko na terenie Polski, ale również całej Europy. Szacowany czas realizacji zamówienia wynosi do trzech dni. Działamy w oparciu o starannie wyselekcjonowany surowiec – wytrzymały, a zarazem praktyczny plastik PCV.