Polski producent kart plastikowych


Polski producent kart plastikowych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą najwyższej jakości kart plastikowych. Jesteśmy polskim producentem szeroko pojętych kart wykonanych z PVC, w tym kart stałego klienta, kart lojalnościowych, kart magnetycznych, Kart Dużej Rodziny, kart seniora i wielu, wielu innych. Działamy w oparciu o nowoczesny, zaawansowany technicznie oraz technologicznie sprzęt drukujący. Nieustannie modernizujemy nasze linie produkcyjne tak, aby móc wytwarzać dla Państwo produkty najwyższej klasy.

Działamy w oparciu o nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie, starannie wyselekcjonowane surowce (plastik PCW), a także międzynarodowe standardy. Oferowane przez nas karty plastikowe dostępne są w różnych rozmiarach, w tym w rozmiarze standardowym 53,98 mm x 85,60 mm. Wszystkie modele posiadają grubość co najmniej 0,76 mm, zaokrąglone rogi oraz druk zabezpieczony specjalną folią (laminat). Prezentowane przez nas rozwiązania są odporne na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne – zgięcia, wygięcia, połamania, podarcia, ukruszenia – urazy chemiczne, w tym rozpuszczanie i rozciąganie, a także na odziaływanie czynników atmosferycznych takich jak woda, wysoka i niska temperatura, wilgoć, promienie UV i inne.

Jako polski producent kart plastikowych zlecenia realizujemy głównie w Polsce. Czas oczekiwania na przesyłkę zależny jest od ilości zamówionych sztuk i wynosi od jego do trzech dni. Realizujemy zlecenia hurtowe od stu nawet do kilkunasty tysięcy sztuk. Umożliwiamy naszym Klientom dowolną personalizację wybranych rozwiązań, nie tylko w zakresie koloru, ale również treści czy znakowania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wysokojakościowych kart plastikowych.